Fuar Hakkında

Afet ve Acil Durum Yönetimi Fuar Hakkında

Deprem Dirençli Kentler Sergisi

The Green Park Pendik Convention Center'da gerçekleşecek olan zirvenin ana salon giriş fuaye alanında Deprem Dirençli Kentler Fuarı oluşturularak ziyarete açılacaktır. Deprem Dirençli Kentler için başta belediyeler,inşaat firmaları,sigorta şirketleri,teknoloji ve iletişim firmaları,enerji firmaları,konut sektörü,prefabrik yapılar vb firmalar stand açarak yer alacaktır.  

 

Stand Alanı Tahsisi

Stand alanı tahsisi m2 cinsinden kurumların ihtiyaç duyduğu alan tespit edilerek müsaitlik durumuna göre m2'si 2000 TL den hesaplanarak ücret karşılığı tahsisi yapılacaktır. Stand alanı tahsisi için önceden  bedeli Uluslararası Altın Kentler Derneği resmi hesabına yatrıldıktan sonra tahsis yapılacaktır.  

İsteyen kurumlar tedarikçi firmanın fuar için sağlayacağı hazır modüler standı ücreti mukabil  kullanabileceği gibi, özel tasarım veya kendi elindeki mevcut  standları da kullanabilirler.

Stand açacak kurumlar organizasyon komitesine bilgi vererek malzemelerini 28 Mayısta alana kabulu yapılacak kurulumu en son 29 mayıs sabahı Saat 07 de hazır hale getirecekleridir. Etkinlik saati olan 08:30 dan sonra stand kurulumu veya malzeme taşınması vb işlere izin verilmeyecektir.